1 463,50 ₴/комплект
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 203,2 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Барабанні |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0986487570 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 7701205523, 7701207555, 7701705523, 4406000QAG, 7701205523, 0986487570, 4043.00, 404300, FSB583 |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 39 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |