


2 058,10 ₴/комплект
1 955,20 ₴/комплект
| Висота | 59,5 мм |
| для виробника | AKEBONO |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Товщина | 18,5 мм |
| Ширина | 132,1 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Mazda |
| Код запчастини | G2YS3328Z |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Модель | 6 |