1 605 ₴/комплект
1 524,80 ₴/комплект
| Висота | 46,1 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відп. | ECE-R90 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24545 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 110,6 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | FoMoCo |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | L2Y62643Z |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | CX-7, CX-9, MKX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |