2 523,30 ₴/комплект
2 397,10 ₴/комплект
| Вага | 1,675 кг |
| Висота | 64 мм |
| Висота паковання | 6,5 см |
| Довжина паковання | 14,5 см |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Ширина паковання | 7,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Toyota |
| Країна виробник | Японія |
| Код запчастини | 04465-30320 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | GS, IS, SC, Supra, Aristo |