Продавець Интернет-магазин АВТОЗАПЧАСТИ в Днепре розвиває свій бізнес на Prom.ua 13 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
266 відгуків
ВІДПРАВКА ЗАПЧАСТИН ПО УКРАЇНІУМОВИ ДОСТАВКИ

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Интернет-магазин "AutoParts"
Контакти
Интернет-магазин АВТОЗАПЧАСТИ в Днепре
ул. Княгини Ольги 7, Дніпро, Україна
+380 (66) 011-61-78
Максим
+380 (67) 630-43-47
Вячеслав
+380 (67) 647-96-90
Максим
+380 (50) 100-05-37
Вячеслав
+380 (63) 113-91-19
Вячеслав
https://m.me/567.com.ua+380676479690+380676304347+380676304347
  • Viber+380676479690
  • WhatsApp+380676479690
Мапа

Масляний фільтр - який бренд вибрати?

Масляний фільтр - який бренд вибрати?

Призначення масляного фільтра в сучасних автомобілях з двигунами внутрішнього згоряння важко недооцінити. Даний вузол відповідає за чистоту надходить в надра силового агрегату – видаляє всі сторонні домішки: як прийшли ззовні, так і утворилися в процесі взаємного тертя рухомих частин (стінок циліндрів і поршнів).

Різновиди масляних фільтрів

Якщо масляний фільтр справляється зі своїм завданням при правильній експлуатації авто це практично стовідсоткова гарантія, що мотор відпрацює регламентований виробником міжремонтний ресурс. Якщо (з-за засміченості або поганої якості) очищення неефективна, відбувається підвищений знос внаслідок:

  • зникнення частинок абразиву між елементами;
  • некоректного відведення тепла;
  • відсутність так званої «мастильної плівки» на контактуючих деталях.

Класичний масляний фільтр являє собою металевий корпус з розташований усередині нього фільтруючим елементом (найчастіше – багатошарової спеціальним папером), перепускним і противодренажным клапаном.

Існують нерозбірні (одноразові) і розбірні (змінюється тільки внутрішній фільтр) варіанти. За іншою класифікацією, принципом дії розрізняють:

  • полнопоточные;
  • частичнопоточные;
  • комбіновані фільтри.

В перше що циркулює по замкнутому контуру масло повністю проходить через фільтруючу папір. При цьому, якщо відбувається її повне засмічення, відкривається перепускний клапан, який дає дорогу неочищені масла в мотор – щоб уникнути мастильного «голодування».

Гідність полнопоточных фільтрів – швидкість, недолік – неідеальна ступінь очищення.

Частичнопоточные чистять мастило ретельніше, але повільніше: тому «забирають» лише частину обсягу, відправляючи решта (близько 90% безпосередньо в двигун). Незважаючи на удаваний недолік такого способу саме даний тип масляних фільтрів рекомендується фахівцями на транспорт, який працює з великою інтенсивністю.

Комбіновані моделі - проміжний варіант між двома основними конструкціями.

Фільтри: хороші і погані

Орієнтиром для водія при правильному підборі масляного фільтра може служити оригінальна (встановлена при збірці на конвейєрі) деталь. За її унікальним номером у спеціальних каталогах можна швидко підібрати всі взаємозамінні альтернативи (аналоги) й вибрати найбільш прийнятний за ціною і характеристиками варіант.

Для того, щоб не підібрати низькосортне виріб, потрібно дотримуватися кількох нехитрих правил:

  • не гнатися за дешевизною;
  • ігнорувати масляні фільтри незрозумілих (невідомих) брендів;
  • купувати деталі тільки у надійних продавців.

Незважаючи на уявну простоту конструкції, масляний фільтр – складний технічний пристрій, на розробку яких компанії витрачають солідні кошти. Склад однієї з основних складових, фільтрувального паперу, багато фірм навіть тримають у секреті. Продукція від лідерів (на відміну від низькосортних «промокашек») відмінно справляється з очищенням навіть дрібних частинок в широкому температурному діапазоні і відрізняється підвищеною надійністю і довговічністю.

Який бренд вибрати

Однозначной шкалы иерархии производителей масляных фильтров не существует: некоторые специалисты могут порекомендовать один бренд, другие (тоже обоснованно) – другой. На выбор влияет конструкция двигателя, марка авто и ряд субъективных факторов. Чаще всего в ТОП рейтингов входят.

  • Filterwerk Mann+Hummel GmbH – германский производитель масляных фильтров для различных авто (официальный поставщик на сборочные конвейеры ряда марок - Volkswagen, Volvo, Peugeot, Renault, Porsche, Nissan и других) отличается наличием серьезной исследовательской базы и неизменно высоким качеством продукции.
  • Union – компания известна инновационными подходами к контролю качества. Многоуровневый контроль в сочетании с современным высокоточным оборудованием привели к масштабному применению фильтров данного бренда в японских и других автомобилях.
  • Немецкий SCT – популярный бренд на постсоветском пространстве. Высококачественные масляные фильтры по доступной цене отлично подходят как для советской «классики», так и для современных моделей.

Експерти і автолюбителі можуть мати свій список брендів, яким вони довіряють. Головне, що потрібно пам'ятати при виборі масляного фільтра: за ним - двигун, а значить, економити потрібно з розумом, вибираючи виключно надійні деталі!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner