| O випускного отвору | 8 мм |
| O впускного отвору | 8 мм |
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 152 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Toyota |
| Страна производитель | Япония |
| Код запчасти | 23300-31120 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Land Cruiser, Prado, Yaris |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Toyota |
| Модель | Land Cruiser |
| Серия | LAND CRUISER Prado (KDJ12_, GRJ12_) 2002-2009 |