| D3 | 31 мм |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 114 мм |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Purflux |
| Код запчасти | L305 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Совместимость с моделью | S-Class, CLS, CLC-Class, Crossfire, Viano, G-Class, Vito, C-Class, Sprinter, SL, R-Class |