1 605 ₴/комплект
1 524,80 ₴/комплект
| Висота | 46,1 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відп. | ECE-R90 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Номер WVA | 24545 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 110,6 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Вид колодок | С низким содержанием стали |
| Назначение | Задние колеса |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | FoMoCo |
| Страна производитель | Япония |
| Код запчасти | L2Y62643Z |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | CX-7, CX-9, MKX |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mazda |