694,30 ₴
| O | 78,1 мм |
| Вага нетто | 77 г |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 65,5 мм |
| Висота паковання | 10,00 см |
| Внутрішній діаметр 2 | 14 мм |
| Внутрішній діаметр 3 | 13,9 мм |
| Довжина паковання | 8,5 см |
| Ширина паковання | 8,50 см |
| Основные | |
|---|---|
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Код запчасти | KX85D |
| Состояние | Новое |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 65.5 мм |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Lancia, Suzuki, Fiat |
| Совместимость с моделью | 307, Jumpy, Xsara, C4, C5, Partner, Zeta, Expert, 406, 206, Grand Vitara, Ulysse, Scudo, Berlingo, Xsara Picasso, 607 |