100,50 ₴
| Вага | 63 г |
| Висота паковання | 9 см |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Довжина паковання | 13,5 см |
| Зовнішній діаметр | 33 мм |
| Монтажна ширина | 24 мм |
| Ширина паковання | 11 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Аналог |
| Производитель | CTR |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | CVKH158 |
| Состояние | Новое |
| Место установки | Задняя |
| Длина | 44 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Высота | 41 мм |
| Внутренний диаметр | 16 мм |