
94,60 ₴
| Вага | 67 г |
| Висота паковання | 9 см |
| Внутрішній діаметр | 25,8 мм |
| Довжина паковання | 13,5 см |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Монтажна ширина | 26 мм |
| Ширина паковання | 11 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | CTR |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Состояние | Новое |
| Код запчасти | CVKH-84 |
| Место установки | Передняя |
| Длина | 48 мм |
| Ширина | 52 мм |