



905,60 ₴
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
| Сторона монтажу | всередині |
| Сторона монтажу | Задня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| Товщина | 85 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Febi Bilstein |
| Страна производитель | Германия |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | 47637 |
| Состояние | Новое |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Диаметр внутренний | 14 мм |
| Диаметр внешний | 61 мм |
| Материал | Резина/металл |
| Место установки | Задний правый |
| Тип крепления | Резинометаллическое |
| Совместимость с моделью | Vito, Viano |
| Пользовательские характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Модель | Vito |