351,80 ₴
| Вага | 0,383 кг |
| Висота паковання | 7,0 см |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Довжина паковання | 7,0 см |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь знизу |
| Сторона монтажу | спереду |
| Ширина паковання | 7,0 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CTR |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр внутренний | 14 мм |
| Диаметр внешний | 66 мм |
| Высота | 60 мм |
| Код запчасти | CVKH51 |
| Состояние | Новое |
| Кросс-номери | 545841E000, 545841G000, 545841J000, 545841W000, 545841Y000, 5458438100, 5458438600, 5458438610, 54584-1E000, 54584-1G000, 54584-1J000, 54584-1W000, 54584-1Y000, 54584-38100, 54584-38600, 54584-38610, CVKH-51, CVKH51, 545842B000, 545842H000, 5458438100, 545843J000, 545843K000, 54584-2B000, 54584-2H000, 54584-38100, 54584-3J000, 54584-3K000 |
| Длина | 60 мм |
| Материал | Резина/металл |
| Тип крепления | Резинометаллическое |
| Место установки | Передний |