1 068,20 ₴
| Внутрішній діаметр | 12,00 мм |
| Довжина | 51,50 мм |
| Зовнішній діаметр | 29,00 мм |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Основные | |
|---|---|
| Тип запчасти | Аналог |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Код запчасти | 1006209646 |